Rostislav VáclavekČeská Republika

Rosťa se zabývá dechovými technikami od roku 2018. Absolvoval kurzy zdravého dýchání s Patrickem McKeownem a stal se tak certifikovaným instruktorem BUTEYKO CLINIC INTERNATIONAL® a také OXYGEN ADVANTAGE®. Následně povýšil svou kvalifikaci na certifikovaného master instruktora OXYGEN ADVANTAGE® (v ČR pouze 2 master instruktoři).

Nejen díky znalostem technik zdravého dýchání, ale také díky zkušenostem s nimi, které mu změnily život, se rozhodl šířit cenné informace a zejména praxi mezi lidmi v České republice. Pracuje s jednotlivci, skupinami, sportovci atd.

Pořádá workshopy, semináře, poskytuje konzultační hodiny, živé i on-line. Organizuje přátelská setkání nebo umožňuje přístup k vícedenním on-line programům, které jsou nabité informacemi a praktickými částmi.

Rosťa také založil projekt 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ, ve kterém propojil problematiku ozdravných dechových technik (BUTEYKO a OXYGEN ADVANTAGE) s otužováním, fyzickým zdravím, vyváženou stravou a přes epigenetické a psychosomatické principy také s mentálním nastavením.

Ve svých 2 úspěšných FB skupinách 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ – FB skupina a Zdravé dýchání BUTEYKO a OXYGEN ADVANTAGE sdružuje komunitu lidí, kteří mají zájem zkvalitnit a zjednodušit svůj život. Ve skupinách jim poskytuje hodnotné informace, zodpovídá dotazy, zpřístupňuje návody a videa.

Základ všeho, co šíří, vidí v JEDNODUCHOSTI, návratu k SELSKÉMU ROZUMU, životu v NORMÁLNOSTI a SKROMNOSTI. Prostě nehledá složitosti, které člověku navíc kradou čas. Vše smysluplné je v aplikování a praxi.

Jednoduše jak říká: „Je radost, dělat radost ☺“ a „Zdravé dýchání je základ”

Rosťu můžete kontaktovat na rostislav@oxygenadvantage.com a info@5pz.cz a žije v Ostravě, v České Republice.