ANATOMY TRAINS IN TRAINING

ANATOMY TRAINS IN TRAINING  má své základy v Anatomy Trains Toma Myerse.

Myofasciální meridiány nám poskytují mapu zatížení těla. která se  v nás vyvíjí na základě zátěže působící při pohybech, jenž obvykle děláme. Tuto mapu musíme trénovat jako celek, ovšem potřebujeme také pochopit její jednotlivé části.

ANATOMY TRAINS IN TRAINING  nabízí 4-D neuro-myofasciální přístup k pohybu lidského těla, včetně hodnocení a rozvoje funkce a výkonu.

Pochopením toho, jak klouby směrují síly do naší myofasciální sítě – ovládané našimi nervovými, motorickými a reflexními systémy – 

získáte nové a vzrušující nástroje k budování a rozvoji individualizovaných cvičení, která jsou vhodná pro tělo každého klienta.

NAUČÍTE SE:

jak uvolnit a otevřít neuromyofasciální sítě, abyste vytvořili rovnováhu.
jak postupovat v programování cvičení bezpečně a, což je důležité, efektivně
jak vytvářet dynamickou podporu a kontrolu, sílu a sílu pro vyvážený pohyb. 
Posun paradigmatu od statické stability k dynamické kontrole je nezbytný k tomu, abyste správně pochopili a rozhýbali tělo. 
Jsme středně dobří ve statické stabilitě – ale také potřebujeme rozumět 4D pohybu a jeho principům. 

Ven se starým – Tradičně se naše cvičení pro rehabilitaci, kondici a muskuloskeletální kondici soustředí na svaly a na strategie maximální zátěže – lifting – který občas potřebujeme. 
S novým – Nyní je čas na nové principy, které ocení myofasciální pojivové tkáně pro moderní chápání pohybu a cvičení. 
Anatomy Trains in Training využívá cvičení zpětného rázu a jejich postup k načtení naší 3-dimenzionální neuro-myofasciální pavučiny 4D způsobem. 
Pohyb a sekvence pohybu ve vztahu k bodu kontaktu jsou jádrem vyváženého pohybu. Schopnost aplikovat tyto principy je klíčová pro individuálně jedinečná cvičení při prevenci zranění a maximalizaci výkonu. Naši učitelé používají zpětná cvičení ve svém celkovém programování cvičení a během vytrvalostního, silového a silového tréninku a byli ohromeni výsledky. Naučte se, jak předcházet zraněním a maximalizovat výkon pomocí vyváženého pohybu, který zahrnuje náš nejdůležitější způsob pohybu – couvání, nejen zvedání. Většina muskuloskeletálních zranění je způsobena nevyváženým pohybem a chybnými pohybovými návyky, ale začleněním našeho jedinečného konceptu „základních událostí“ můžeme minimalizovat riziko zranění a maximalizovat výsledky. Díky přednáškám, ukázkám a plnobarevnému notebooku zajistíme, že budete vědět, jak bezpečně sestavit jednotlivá cvičení. a přiměřeně, aby co nejlépe sloužil holistické celistvosti těla. Na zahřátí, cvičení a ochlazení opravdu záleží... bez ohledu na to, zda je vaším cílem zvýšit flexibilitu, zvýšit sílu nebo získat lepší statickou a dynamickou kontrolu pro vyváženější pohyb. Naučte se, jak optimalizovat regeneraci, zvládání stresu a výživu v tréninku , při rekonvalescenci a na podporu procesu hojení.

Pro koho je toto školení vhodné:

Nezáleží na tom, jestli jste osobní trenér, učitel tělocviku, sportovní kouč, fitness instruktor, fyzioterapeut, nebo jiný expert specializující se na sport a fitness.

DOTAZY:

Mgr. Ondřej Lunga,lunga@seznam.cz, + 420 602 4156 84

Detail

Praha
3. - 5. 11. 20239:00 - 17:0018990 Kč Cena zahrnuje

Přihlásit