ANATOMY TRAINS IN TRAINING

 

ANATOMY TRAINS IN TRAINING  má své základy v Anatomy Trains Toma Myerse. Myofasciální meridiány nám poskytují mapu zatížení těla. Tato mapa se v nás vyvíjí na základě zátěže, která na nás působí při pohybech, které obvykle děláme. Tuto mapu musíme trénovat jako celek, ovšem potřebujeme také pochopit její jednotlivé části.

ANATOMY TRAINS IN TRAINING  nabídne užitečné cviky pro komplexní tréninkové programy vytvořené pro různé jedince.

Zaměříme se na fascie, jakožto na systém, který prochází celým tělem a udržuje nás pohormdě . Systém, který se dokáže sám opravovat, je potřeba ho trénovat,

Podíváme se na to, co se nachází uvnitř a co venku, s ohledem na nejnovější vědecké poznatky, včetně  přehledu Myofasciálních Meridiánů Anatomy Trains, revolučního zmapování fasciálních linií vytvořené Tomem Myersem.

Toto školení  zahrnuje také výsledky nejnovějších studií týkající se nápravy zranění, přenosu síly, posturální kompenzace, reakce na rozdílné formy natažení, elasticity, fasciální neurologie, hydratace a stárnutí, stejně jako fasciální bolesti, což jsou všechno děje, které se odehrávají v rámci mimobuněčné matrice vláken a mukopolysacharidového lepidla.

Uvidíte a ucítíte rozdílné vrstvy a typy fasciálních tkání, porozumíte všem prvkům a vlastnostem, které tvoří fascie, včetně toho, jak nás může senzo-motorická omezení okrást o náš plný potenciál, jak důležitý je odpočinek pro zdraví tkání a jak se všechny fasciální tkáně spojují pro vytvoření pohybu celého těla.

ANATOMY TRAINS IN TRAINING  nabízí 4-D neuro-myofasciální přístup k pohybu lidského těla, včetně hodnocení a rozvoje funkce a výkonu.

Získáte nový, vzrušující nástroj pro budování progresivního, individualizovaného tréninkového plánu, který je vhodný pro jakýkoli typ klienta.

ANATOMY TRAINS IN TRAINING  vám dá novou perspektivu o tom, jak se dívat na pohyb, cvičení a trénink

Pro koho je toto školení vhodné:

Nezáleží na tom, jestli jste osobní trenér, učitel tělocviku, sportovní kouč, fitness instruktor, fyzioterapeut, nebo jiný expert specializující se na sport a fitness.

DOTAZY:

Mgr. Ondřej Lunga,lunga@seznam.cz, + 420 602 4156 84

Detail

Praha
11. - 13. 2. 20229:00 - 17:0019290 KčCena zahrnuje

manuál a certifikát překlad školení do ČJ malé občerstvení / káva, čaj , voda, ovoce/

Přihlásit

Školitel

Ari-Pekka Lindberg

As a teacher, lecturer, writer, physiotherapist and personal trainer, A-P specializes in a comprehensive and detailed understanding of movement in the context of the integrated myofascial web. A-P has explored the functioning of the body from a multitude of different perspectives over the last 20 years. In his daily treatment and coaching practice he uses highly specific clinical and functional differential diagnoses, integrating them into an overall myofascial movement and posture analysis to rehabilitate and train his clients towards better health and performance. He has written three books examining the field of exercise and wellness from different angles, exploring occupational health and wellbeing as well as more versatile and functional exercises that would best serve our neuro-myofascial entirety and personal goals. A-P is a founder of and senior teacher for the largest personal trainer education organization in Finland, Trainer4you. He is known to give inspiring and intense yet also fun and entertaining lectures that put the theory into practice.