GROUND FORCE METHOD INTRO

GFM je pohybový systém, který využívá základní pohybové vzory. Používali jsme je všichni, když jsme byli děti. Kombinuje různé prvky tréninku za účelem zlepšení kvality pohybu s následným rozvojem síly, rychlosti, vytrvalosti, flexibility, obratnosti a koordinace.

Cílem workshopu bude ukázat zásady GFM - hravost pohybu, přeučení vestibulárního systému, zlepšení propriocepce, vymazání chybných vzorů a vytvoření nových, správných. GFM rozvíjí mobilitu, motorickou kontrolu, sílu a výdrž bezpečným, efektivním a hlavně zábavným způsobem. Prostě a jednoduše ZLEPŠUJE POHYB. Hýbat se lépe totiž znamená hýbat se silně, více a rychleji.

GFM lekce mají svoje pravidla. Budeme respektovat pohybovou hierarchii a začínat tak budovat pohybové schopnosti od země směrem nahoru pro vytvoření pevných základů, které usnadní nejen trénink, ale i život. Vyzkoušíme si všechny směry, různé výšky, různé pozice. Budeme spojovat jednotlivé pohyby v neomezené množství variací. Důležité místo v konceptu zaujímají dvě složky: Ground Force Exploration - jednoduchá diagnostika založená na FMS screeningu, a hry - formou závodů, soutěží jde o přirozený a zábavný způsob učení.

Struktura INTRO bude odpovídat třem blokům: 

  1. v úvodu se seznámíme s konceptem z hlediska jeho filozofie, probereme terminologii a zásady a představíme 10 základních prvků
  2. poté si prakticky ukážeme inspirační lekci
  3. a nakonec ji rozebereme a popíšeme jednotlivé body

Během semináře se budeme snažit naslouchat svému tělu, porozumět mu a pohybovat v prostoru ve všech rovinách a směrech – bez bolesti a bez omezení.

Na INTRO pak navazuje v naší nabídce klasický GROUND FORCE METHOD Level I.   

 

Detail

2. - 2. 4. 20229:30 - 13:001290 KčCena zahrnuje

Přihlásit

Školitel

Roman Kladivo

Spoluzakladatel projektu Intervention, coach a překladatel. Roman je vášnivý čtenář a věčný student, který strávil většinu svého dospělého života studiem všeho, co se týká zdravého životního stylu a dlouhověkosti. Jako milovník čokolády (a dobrého jídla všeobecně), který se většinu svého dětství trápil s nadváhou, ví z první ruky jak těžké někdy může být začít a udržet se na správné cestě k vytyčenému cíli. Své znalosti a osobní zkušenosti transformoval, společně se svou ženou, do podoby Intervention. Projektu, v rámci kterého učí své žáky jak si udržet pevné zdraví, sílu, vitalitu a pohybové schopnosti bez ohledu na věk. Kromě vedení individuálních a semiprivátních lekcí působí také jako překladatel a tlumočník na celé řadě mezinárodních seminářů, mentorshipů a certifikací. V roce 2019 byl jmenován Ground Force Method National Instructorem pro Českou republiku a od té doby se soustředí zejména na propagaci a rozvoj tohoto konceptu v ČR.

Certifikace

· Trenér Fitness II. Třídy

· Functional Movement Screen Level 1 a 2

· Functional Capacity Screen

· Ground Force Method – National Instructor

· Strong Frist Girya Level 1

· Oxygen Advantage 

Semináře

· IoM – Health Coaching Fundamentals Part 1

· TriggerPoint Performance Therapy – 1

· Introduction to Indian Clubs

· McGill 1 – Building Ultimate Back

· EXOS – Strength and Power Performance Workshop

· EXOS – Speed Performance Workshop

· StrongFirst – Second Wind

Kontaktní údaje: groundforcemethod.com 

                            info@groundforcemethod.cz

 

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire