OXYGEN ADVANTAGE INTRO

Proč OXYGEN ADVANTAGE?

Bez jídla dokáže lidské tělo přežít několik týdnů, bez vody několik dní, bez vzduchu pouze pár minut. Nemělo by proto být žádným překvapením, že funkční dýchání představuje jeden z hlavních pilířů našeho zdraví a výkonu. Navzdory tomu však není tréninku dechu věnována ani zdaleka taková pozornost jako jako nejrůznějším dietám a tréninkovým plánům. A ačkoli je celá řada lidí ochotná změnit své návyky aby dosáhli lepšího zdraví, fyzického výkonu a psychické pohody, málo kdy do svých plánů zahrnou i změnu dechových návyků. Pojďme to společně změnit.

Připojte se k nám na tomto jednodenním semináři a objevte tajemství funkčního dýchání. Program OXYGEN ADVANTAGE vytvořil Patrick McKeown, mezinárodně uznávaný expert na dechové techniky a osobní žák Dr. Buteyka, na základě svých zkušeností z práce s tisícovkami klientů, od kancelářských zaměstnanců, až po olympijské atlety. Techniky, které se naučíte nevyžadují žádné speciální pomůcky ani náčiní, takže je budete moci snadno zařadit do svého stávajícího tréninku a životního stylu. Tyto vědecky podložené a zároveň jednoduché techniky vám pomohou zbavit se pocitu dušnosti, zlepšit kvalitu spánku, stejně jako zvládat chronickou úzkost a stres. Inspirovaný svými zkušenostmi bývalého astmatika a prací, kterou udělal aby pomohl sportovcům a lidem trpícím astmatem dosáhnout lepší kondice, vytvořil Patrick program, který vám otevře bránu k vašemu zdravějšímu, štíhlejšímu a silnějšímu já.

Co se naučíte?

OXYGEN ADVANTAGE INTRO  je praktický seminář v jehož průběhu se zaměříme na jednotlivé techniky, které vám pomohou obnovit kvalitu vašeho dýchání. To neznamená, že bychom zcela ignorovali teorii, pouze fakt, že se v jeho průběhu zaměříme více na praktické zvládnutí jednotlivých technik než vědecké studie, které je doprovází. A co přesně se během těchto šesti hodin naučíte?

  • Základní principy, metody a koncepty, na kterých je OXYGEN ADVANTAGE postaveno

  • Jak měřit BOLT skóre a získat tak přehled o tom jak dobré jsou vaše dechové návyky

  • Funkční dechové techniky pro obnovu vašeho zdraví, úlevu od stresu a lepší spánek

 
 

Detail

MOVE LAB CLINIC
2. - 2. 4. 202213:30 - 16:30Cena zahrnuje

Přihlásit

Školitel

Roman Kladivo

Spoluzakladatel projektu Intervention, coach a překladatel. Roman je vášnivý čtenář a věčný student, který strávil většinu svého dospělého života studiem všeho, co se týká zdravého životního stylu a dlouhověkosti. Jako milovník čokolády (a dobrého jídla všeobecně), který se většinu svého dětství trápil s nadváhou, ví z první ruky jak těžké někdy může být začít a udržet se na správné cestě k vytyčenému cíli. Své znalosti a osobní zkušenosti transformoval, společně se svou ženou, do podoby Intervention. Projektu, v rámci kterého učí své žáky jak si udržet pevné zdraví, sílu, vitalitu a pohybové schopnosti bez ohledu na věk. Kromě vedení individuálních a semiprivátních lekcí působí také jako překladatel a tlumočník na celé řadě mezinárodních seminářů, mentorshipů a certifikací. V roce 2019 byl jmenován Ground Force Method National Instructorem pro Českou republiku a od té doby se soustředí zejména na propagaci a rozvoj tohoto konceptu v ČR.

Certifikace

· Trenér Fitness II. Třídy

· Functional Movement Screen Level 1 a 2

· Functional Capacity Screen

· Ground Force Method – National Instructor

· Strong Frist Girya Level 1

· Oxygen Advantage 

Semináře

· IoM – Health Coaching Fundamentals Part 1

· TriggerPoint Performance Therapy – 1

· Introduction to Indian Clubs

· McGill 1 – Building Ultimate Back

· EXOS – Strength and Power Performance Workshop

· EXOS – Speed Performance Workshop

· StrongFirst – Second Wind

Kontaktní údaje: groundforcemethod.com 

                            info@groundforcemethod.cz

 

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire