OXYGEN ADVANTAGE INTRO

 

OXYGEN ADVANTAGE INTRO  je praktický seminář v jehož průběhu se zaměříme na jednotlivé techniky, které vám pomohou obnovit kvalitu vašeho dýchání. To neznamená, že bychom zcela ignorovali teorii, pouze fakt, že se v jeho průběhu zaměříme více na praktické zvládnutí jednotlivých technik než vědecké studie, které je doprovází. A co přesně se během 3,5 hod  naučíte?

  • Základní principy, metody a koncepty, na kterých je OXYGEN ADVANTAGE postaveno

  • Jak měřit BOLT skóre a získat tak přehled o tom jak dobré jsou vaše dechové návyky

  • Funkční dechové techniky pro obnovu vašeho zdraví, úlevu od stresu a lepší spánek

 

Proč OXYGEN ADVANTAGE?

Bez jídla dokáže lidské tělo přežít několik týdnů, bez vody několik dní, bez vzduchu pouze pár minut. Nemělo by proto být žádným překvapením, že funkční dýchání představuje jeden z hlavních pilířů našeho zdraví a výkonu. Navzdory tomu však není tréninku dechu věnována ani zdaleka taková pozornost jako jako nejrůznějším dietám a tréninkovým plánům. A ačkoli je celá řada lidí ochotná změnit své návyky aby dosáhli lepšího zdraví, fyzického výkonu a psychické pohody, málo kdy do svých plánů zahrnou i změnu dechových návyků. Pojďme to společně změnit.

Připojte se k nám na tomto jednodenním semináři a objevte tajemství funkčního dýchání. Program OXYGEN ADVANTAGE vytvořil Patrick McKeown, mezinárodně uznávaný expert na dechové techniky a osobní žák Dr. Buteyka, na základě svých zkušeností z práce s tisícovkami klientů, od kancelářských zaměstnanců, až po olympijské atlety. Techniky, které se naučíte nevyžadují žádné speciální pomůcky ani náčiní, takže je budete moci snadno zařadit do svého stávajícího tréninku a životního stylu. Tyto vědecky podložené a zároveň jednoduché techniky vám pomohou zbavit se pocitu dušnosti, zlepšit kvalitu spánku, stejně jako zvládat chronickou úzkost a stres. Inspirovaný svými zkušenostmi bývalého astmatika a prací, kterou udělal aby pomohl sportovcům a lidem trpícím astmatem dosáhnout lepší kondice, vytvořil Patrick program, který vám otevře bránu k vašemu zdravějšímu, štíhlejšímu a silnějšímu já.

 

Detail

5. - 5. 10. 202413:30 - 17:001590 Kč Cena zahrnuje

Slevu 15% na knihu OXYGEN ADVANTAGE

Přihlásit

Školitel