ZOGA MOVEMENT INTRO

 
 

Obsah workshopu:

Během 3 hodinového workshopu se dozvíte, co se skrývá pod názvem Zoga Movement®.

Co je principem tohoto konceptu a jak jej můžeme využít k uložením struktur lidského těla.

Podíváme se na to, jak funguje biomechanika z pohledu relativního pohybu mezi myofasciálními vrstvami a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak koncept funguje v praxi, aby dosáhnout vyváženého a svobodného pohybu lidského těla.

Připojte se k nám a zjistíte, jak zcela novým způsobem můžete nahlížet a měnit posturální vzorce, vyvážením sil ve všech směrech, vektorech a rovinách v souladu s zemskou gravitací.

Cílem workshopu je:

• pochopit princip biomechaniky a relativního pohybu mezi myofasciálními vrstvami v lidském těle;

• seznámit se základními principy a strategií konceptu Zoga Movement

• vyzkoušet a pocítit, jakým způsobem mužete na základě cíleného pohybu ovlivnit uložení struktur lidského těla.

Agenda:

• úvod do konceptu Zoga Movement®;

• pohybová praxe zacílená na dosažení strukturální rovnováhy v myofasciálním systému;

  • závěrečné shrnutí (dotazy).

Webinář je primárně určen pro:

fyzioterapeuty, maséry, manuální terapeuty, osteopaty, chiropraktiky, lékaře, učitele pohybu např: jóga, pilates, metody Feldenkrais, osobní a sportovní trenéry

Detail

25. - 25. 6. 20229:30 - 12:301590 KčCena zahrnuje

Přihlásit

Školitel

Reanata Debická

 

Certifikovaná terapeutka v práci integraci jizev a kostí se svalovou povázkou (ScarWork®, Bonework®) podle konceptu Sharon Wheeler, osobní trenérka, masérka a absolventka školy strukturální práce s tělem v Toruniu, díky které jako první v České republice získala osvědčení k praktikování Structural Bodywork podle konceptu Anatomy Trains® a Zoga Movement®.

Účastnice mnoha zahraničních školení věnovaných uvolňováním fascií pro strukturální rovnováhu. Významou událostí byla i opakovaná účast na pitvě lidského těla, ve vztahu zkoumání fasciální anatomie pod vedením Todda Garcia (majitele a ředitele Laboratories of Anatomical Enlightment inc. v USA) na lékařské fakultě v Katovicích.

Lektorka autorského konceptu Wojciecha Cackowského Zoga Movement® pro Českou republiku a autorských přednášek Fascie - Nekonečná síť a Emocionální anatomie.

Překladatelka zahraničních školení se zaměřením na strukturální práci s tělem a v neposlední řadě zakladatelka portálu Vzdělání v pohybu.

V každodenní praxi je pro ni nejdůležitější holistický přístup k člověku a ve volném čase se věnuje ilustracím lidské anatomie (více zde).

Info: www.debickabodywork.com

 

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire