MOVEMENT IS SKILL INTRO

Tento 90 minutový webinář se zaměřuje na hodnocení a programování pohybových dovedností.

Pohyb je dovednost a jako každá dovednost musí být trénována!

Prozkoumáme biomechanický pohled na zrychlení) a  zpomalení a přidáme příklady praktického programování.

+ Sprint na krátkou vzdálenost (0-10 m)

+ max. rychlost (20 m)

+ Programování : iniciace pohybu  zastavení, změnu směru

+ Silový trénink pro běh 

* Vezměte prosím na vědomí, že každému trenérovi, který se přihlásí na webinář a zúčastní se akce osobně v Praze,

 bude poplatek za webinář odečten z celkové ceny semináře osobně.

Plán webináře:

0:00-0:30    Pohyb je přehled dovedností

0:30-1:00    Praktické příklady programování

1:00-1:30     Otázky a odpovědi

Detail

Praha
28. 4. 202118:00 - 19:30590 KčCena zahrnuje

Přihlásit

Školitel

Nicole Rodriquez

Nicole Rodriguez je performance coach podporujiicí globálním týmy a organizacíe. V současné době je vedoucím fyzického vývoje ve společnosti BVB Akademia im. Łukasza Piszczeka v Goczałkowice-Zdrój, Polsko. Nicole se zaměřuje na vývojové programy a infrastrukturu pro profesionální fotbalové kluby a místní programy.

V roce 2018  nizozemský národní volejbalový tým v rámci přípravy na mistrovství Evropy 2018. V letech 2012–2017 nastoupila Nicole do společnosti EXOS, dříve Athletes Performance, jako performance coach  a odbornice na vzdělávání. Působila jako vedoucí oddělení vzdělávání pro Team EXOS, společnost pro lidské výkony ve Phoenixu v AZ,

která slouží elitní světové atletické populaci.

Od roku 2012 podporovala mezinárodní fotbalové organizace, ragbyové organizace, mezinárodní cyklistiku a různé americké sporty.

Před EXOS pracovala po boku Michaela Boylea v letech 2006–2012. Trenérka Nicole Rodriguez tam trénovala celé spektrum klientů a sportovců, včetně NHL, MLB, NFL, olympijského ledního hokeje, amatérských sportovců a běžné populace.

Nicole Rodriguez je pohybový specialista, který se zaměřuje na budování výkonu na hřišti a na hřišti prostřednictvím efektivity pohybu, buy-inu hráčů a různých aplikací rychlosti a síly.

Nicole Rodriguez is a human performance coach serving global teams and organizations. Currently, she is the Physical Development Lead at BVB Akademia im. Łukasza Piszczeka in Goczałkowice-Zdrój, Poland. Nicole is building developmental programs and infrastructure for professional football clubs and grass-roots programs.

In 2018, she supported the Dutch National Volleyball Team in preparation for the 2018 European Championships. From 2012-2017, Nicole joined EXOS, formerly Athletes’ Performance, as a Human Performance Coach and education specialist. She served as the Education Department Head for Team EXOS, a Human Performance Company in Phoenix, AZ who serves the world’s elite athletic populations. Starting in 2012, she supported International Football organizations, Rugby organizations, International Cycling and various American sports. Prior to EXOS, she worked alongside Michael Boyle in 2006-2012. There, Coach Nicole Rodriguez trained a full spectrum of clients and athletes including, NHL, MLB, NFL, Olympic Ice Hockey, amateur athletes and general populations.

Coach Nicole Rodriguez is a movement specialist, who focuses on building on-field and court performance through movement efficiency, player buy-in and various speed-strength applications. Coach Nicole obtained her license in Massage Therapy from