ZOGA MOVEMENT INTRO

 
Během našeho webináře ZOGA MOVEMENT INTRO, kterým vás provede sám zakladatel konceptu Wojciech Cackowski, se dozvíte co se skrývá pod názvem Zoga Movement®️.
Co je principem tohoto konceptu, čím se liší a jaké vědomosti získáte na školení ZOGA Movement Introduction, které budete moct uplatit v práci s klienty jak v rámci vaší manuální tak i pohybové praxe. 
Připojte se k nám a zjistíte, jak zcela novým způsobem můžete nahlížet na biomechaniku lidského těla. 
 
Webinář je primárně určen pro: fyzioterapeuty, maséry, manuální terapeuty, osteopaty, chiropraktiky, lékaře, učitele pohybu např: jóga, pilates, metody Feldenkrais, osobní a sportovní trenéry

DÉLKA WEBINÁŘE:  

WEBINÁŘ JE VEDEN  V ANGLIČTINĚ S MOŽNOSTI NASTAVENÍ  TITULEK  DO ČESTINY, SLOVENŠTINY 

 

Detail


0 KčCena zahrnuje

Přihlásit

Školitel

Wojciech Cackowski

Fascinace pohybem provází Wojtka celý jeho život. Dosáhl vzdělání v oblast sportu, fyzioterapie a je certikovaným odborníkem strukturální integrace Anatomy Trains Structural Intergraton® (ATSI® dříve KMI®). V posledních deseti letech praktikuje manuální a jógovou terapii společně s myofasciální terapií ve vodě. V osobním životě je šťastným otcem dvou dětí. Žije a působí v Polsku v léčebných rezortech Spa, kde vybudoval tým terapeutů, kteří používají ATSI® a Zogu® v kombinaci s fyzioterapií.

Uchvácen fasciální anatomií jeho kroky vedly k zkoumání těchto tkání na tělech lidských dárců, kde pomocí ultrazvuku analyzoval pohyb, což vedlo k základům rozvoje ZOGA MOVEMENT PROJECT®.
Sloučením jógových asán, strukturální integrace a přesné manuální intervence vznikla tato metoda, která ovlivňuje prostorovou organizaci architektury v lidském těle.

Kromě svého autorského programu ZOGA®, Wojtek vyučuje strukturální integraci založenou na konceptu Anatomy Trains®, integraci jizev se svalovou povázkou (ScarWork®) podle konceptu Sharon Wheeler, klinickou aplikaci strukturální integrace se zaměřením na dět s neurologickými obtížemi, skoliózou nebo využití strukturálních přístupů v oblast podologie.

Aktvně se zapojuje do mnoha projektů zdravotní péče, jmenovitě Worldwide bolsos replicas exactas Exercise is Medicine nebo Walk for Health.
Pravidelný řečník v oblast fyzioterapie, manuální medicíny na konferencích nejen v Polsku, ale i v Evropě.

Dále je členem představenstva polské manuální asociace lékařů, která stanovuje standardy a směry vývoje v oblast manuální medicíny v Polsku.
Wojtek se také podílí na výzkumných projektech se zaměřením na pohyby fasciálních vrstev, jejichž cílem je reálné měření klinického vlivu strukturální integrace na strukturální změny v tkáních, které vznikly na základě manuální a pohybové intervence.

Jeho největší vášní je práce s lidským tělem a holistcký přístup k léčbě muskuloskeletálních poruch, které se snoubí s zájmem o anatomii a technikami manuální terapie na workshopech, které sám vyučuje.