GROUND FORCE METHOD LEVEL1

 

Pohybujte se lépe, s větší silou a pohybujte se více! Zanedlouho se vám podaří také přidat vyšší rychlost." 

Co je GFM?

Ground Force Method vznikl v podstatě z nutnosti a to na základě praxe se zraněnými sportovci a lidmi, kteří si již díky bolesti a nepohodlí nedokázali užívat pohyb tak, jako dříve. Bolest vám zabraňuje v dosahování vašich cílů a o zábavě nebo pohybové hravosti nemůže být ani řeč.

Všimli jste si, že s rostoucím věkem ztrácí naše pohyby kvalitu?

Pokud zvážíme způsob, jakým způsobem dnes jedná moderní společnost s pohybovým vzděláváním, můžeme si v rámci současné generace všimnout značné degenerace. Lidstvo se rozhodně pohybově neposouvá vpřed. Fitness průmysl se sice stará o medializaci nejrůznějších tréninkových metod, postrádáme však velmi důležité prvky- hravost a kvalitu pohybů.

Jak vám můžeme pomoci?

Dobře víme, že život je pohyb! Za prvé a především platí, že bychom měli být schopni pohybovat vlastním tělem. Předtím, než vezmeme do rukou různé typy závaží, pustíme se do cvičení na stroji nebo se spolehneme na různé podpůrné prostředky, měli bychom zvládnout vlastní tělo- jako když jsme byli malými dětmi.

Představte si pocit, že se opět hýbete s úsměvem na tváři. GFM je naším řešením. Vezmeme vás na cestu stovkami zábavných, náročných a zároveň bezpečných cvičení, díky kterým se zvládnete opět pohybovat s lehkostí.

Jak je možné pohybovat se lépe, bezbolestně a přesto snižovat úroveň tělesného tuku?

Hlavním cílem GFM je naučit se používat tělo jako celek. Viděli jsme řadu sportovců s fantastickými svalovými strukturami, kterým však chyběla funkčnost správně vyvinutého těla. Skvěle vypadat a dobře se pohybovat nemusí být nutně totéž. Samozřejmě je pochopitelné, že klienti chtějí vypadat dobře. Naším cílem však je nejen dobře vypadat, ale také dosáhnout optimální funkčnosti svalstva a nízké úrovně tělesného tuku, stejně jako lehkosti a bezbolestnosti pohybů.

Průběh tréninkové jednotky.

GFM Instruktor certifikace zahrnuje 120-stránkový Instructor Manual a téměř 60 minut dlouhé videa

Základy Ground Force Method

Jelikož jsme certifikování v rámci FMS, věříme a držíme se systému pohybů. Všechna cvičení jsme seřadili do logického pořadí, přidali jsme hry pro zvýšení zábavy a později také několik progresivních úrovní. Tohle vše je založeno na základě Functional Movementu. V našich očích má FMS takovou důležitost, že veškeré certifikace GFM začínáme vzorovým testem FMS. Důvod je takový, že chceme, aby účastnící porozuměli hodnotě FMS a důležitosti najít určitý “počáteční bod“ ještě před tím, než začnete s fyzickou aktivitou.

 

Tak jen do toho! Pohybujte se lépe, pevněji a  pohybujte se více! Zanedlouho se vám podaří také přidat vyšší rychlost. Hýbat se více nestačí, je třeba také zvýšit kvalitu pohybů. Ground Force Method vám s tím od základu pomůže.

Certifikace Level 1  je 12 hodin výuky zaměřené na tyto oblasti :

GFM Exploration (GFE) - informace, zásady, principy.

GFM Games - hry.

Seznámení s metodologií a filozofií celého konceptu GFM.

Výuka jednotlivých pohybů a následně tvorba možných sekvencí a forem.

Tvorba tréninkových plánů a progrese/regrese jednotlivých pohybů. 

 

 

Detail

30. - 1. 12. 20249:00 - 13:008990 Kč Cena zahrnuje

Teoretickou a praktickou výuku manuál ke školení v ČJ tričko GFM certifikát malé občerstvení / káva,voda,ovoce / sleva 15% na produkty TRIGGER POINT

Přihlásit

Školitel