GRAY INSTITUTE CAFS

 

CAFS Commercial 2018 from Gray Institute Web Site on Vimeo.

 

GRAY INSTITUTE CAFS je první certifikací svého druhu, která dává profesionálům v oblasti pohybu schopnost léčit a trénovat každého klienta jakožto unikátního jedince. Neexistují žádné univerzální protokoly nebo metody screeningu, které je možné aplikovat na všechny klienty.

Místo toho Vám CAFS poskytne proces založený na pozorování manipulaci k identifikování dysfunkcí a vytvoření léčby a programů pro specifické potřeby Vašich klientů na základě jejich individuálních vlastností a cílů.

Co se naučíte: 
Proces Aplikované Funkční Vědy
10 Základů pro pozorování veškerého pohybu
8 Základních pohybových vzorů
Nekonečné variability hodnocení a pohybu
Lokální / Globální pohybové kontinuum
Proces tvorby Individualizovaných programů ve 4 krocích
Functional Movement Assessments
Jak využít lokální a globální hodnocení a korekce
pro následujíc oblasti:
Chodidlo / Kotník
Koleno
Kyčel
Ramena
Bederní páteř
Hrudní páteř
Krční páteř


CAFS byla schválena jakožto 25 hodin video obsahu, testování a podpůrných dokumentů celou řadou společností udělujících certifikace v oboru. Pro kompletní výpis hodnoty z pohledu CEU u příslušných organizací prosím navštivte naši stránku www.grayinstitute.com

CAFS byla navržená a vytvořená pro pohybové specialisty ze všech možných oborů. Obsah tohoto kurzu se proto vztahuje na: Fyzioterapeuty, Asistenty Fyzioterapeutů, Osobní trenéry, Sportovní trenéry, Maséry, Osteopaty, Silově kondiční kouče a všechny ostatní profese působící v oblasti lidského pohybu.
Dotazy: lunga@seznam.cz

 

Detail