Cvičíte short foot správně? Vyjasnění nejasností

26.02.2019

Myslím, že není potřeba zdůrazňovat, že mám vášeň pro sdílení informací o tom, jaké úžasné benefity přináší aktivace chodidla a jak fascinujícím způsobem je fasciálně spojeno s naší centrální stabilizací středu těla. A co se mého nástroje volby pro aktivaci chodidla týče, není to nic jiného než – short foot!

Ačkoli je některými považována za pouhý pro chodidlo specifický cvik a ne cvik, který je integrovaný nebo uplatnitelný pro funkci celého těla, já si myslím, že je třeba vyjasnit si funkci tohoto cviku a funkci chodidla obecně. franck muller replica

Díky tomu, že vyučuji short foot profesionály, pacienty a sportovce kolem celého světa po více než 10 let, můžu říct, že jsem v této oblasti viděla všechno. Doslova a do písmene jsem tento cvik učila víc než 25 000 lidí a viděla tak všechny možné zmatky, chybné rady, kompenzační vzory a typy chodidel.

Protože rozumím tomu, jak obrovskou sílu má správná aktivace short foot, jsem řekněme trošku vášnivější, když vidím nebo slyším profesionála, jak učí short foot chybně.

Co mě dokáže ještě více rozpálit je, když ti co učí short foot chybně, jsou profesionálové, kteří jsou následováni a kterým ostatní věří, jakožto 'expertům' v jejich oboru.

 

Efekt Dunnin

Tento článek můžete dočíst ZDARMA jako registrovaný uživatel MOVELAB