Správný funkční pohyb je klíčem

31.01.2018

Jak říká přísloví “V humoru je spousta pravdy.” Věděli jste, že to byl William Shakespeare, kdo tuto myšlenku uvedl do pohybu? Ve své tragédii Král Lear Shakespeare píše, že “V žertu je pravda.”

V tomto tvrzení je mnoho pravdy, stejně tak jako v humoru. Když mluvíme o humoru, SNL (Saturday Night Live) je na toto téma známým odborníkem. 

Mým oblíbeným skečem je scéna s Chrisem Farleym a Adamem Sandlerem z roku 1995. Farley představuje ženu, známou jako 'Beverly Gelfand', zatímco Sandler hraje roli manžela 'Hanka Gelfanda'. Beverly má ve zvyku něco neustále povídat a Hank se tváří, že je mu to jedno a pozdějí prohlásí “Mluví ve dne v noci, každé slovo zbytečnější než to předtím.”

Pro ty z nás, kteří jsme v manželství; musíme přiznat, že někdy to vypadá, jako že se nestaráme o to, co naše druhá polovička říká. To vede k tomu, že nedáváme pozor. Když k tomu dojde, partner může použít strategii pro získání naší pozornosti. Tato strategie obvykle zahrnuje zvyšování/snižování hlasu.

Řekněme, že mám 'takového přítele' … Můj přítel miluje sportovní kanál SportsCentre. Jak si určitě dokážete představit, jeho žena s ním (dobře, spíš na něj) při jeho sledování mluví, což vede k něčemu, co nazveme "Ruffiniho jevem." Jemně vnímá sladký hlas své ženy, ale neposlouchá a nereaguje tak, jak

Tento článek můžete dočíst ZDARMA jako registrovaný uživatel MOVELAB

Přihlaste se Registrovat