Nový přístup ke zlepšení mobility v periferní neuropatii

17.12.2019

Pocity bolesti, mravenčení, necitlivosti nebo slabosti v rukou nebo nohou mohou být známkou periferní neuropatie. U více než 20 milionů Američanů s diagnózou periferní neuropatie jsou tohle běžné potíže a nebo také příznaky jiných onemocnění.

Zachování a obnovování správných funkcí vašeho periferního nervového systému, jakož i optimalizace pohybu a mobility, napomáhá k obraně proti periferní neuropatii. Udržení dobré periferní neuropatie zahrnuje zdravý životní styl, cvičení, doplňování vitamínů - a poprvé i vložky do bot. 

Proprioceptivní vložky zvyšují povědomí o chodidlech

Ke správné stimulaci nervů ve spodní části chodidla musíte dělat víc než jen nosit vhodnou obuv. Novinkou je používání texturovaných vložek do bot, které prostřednictvím stimulace zlepšují pohyb a funkci chodidel. 

Naboso Technology proprioceptivní vložky právě stimulují nervový systém chodidla. Malé nervy na spodní části chodidla jsou citlivé na různé podněty včetně vibrací, textury, dotyku a tlaku. Všechny tyto informace, které chodidla přijímají, ovlivňují držení těla a rovnováhu. A také působí na svalovou kontrolu. 

Ve

Tento článek můžete dočíst ZDARMA jako registrovaný uživatel MOVELAB