Strategie pro využití tří rovin pohybu......

11.04.2018

... pro zlepšení funkčních pohybů

Jedním ze základních principů aplikované funkční vědy - Applied Functional Science® (AFS) - v Gray Institute je trojrozměrnost. Málokdo by popřel, že žijeme v trojrozměrném světě a že provádíme pohyby v trojrozměrném prostoru. Nicméně PRINCIP (pravá podstata) lidského pohybu musí vést k průzkumu a tréninku STRATEGIÍ. STRATEGIE, založené na 3D PRINCIPU budou stejné, ať už je vaším cílem zlepšená funkce, prevence zranění nebo rehabilitace.

Strategie & Principy.

Strategie jsou často odvozeny z více než jednoho principu. Pro vytvoření konkrétních příkladů pro využití tří rovin pohybu pro zlepšení funkčního pohybu může být 3D princip kombinován s principem úspěchu za účelem vytvoření úspěšných 3D strategií.

Využijte úspěch a získejte ho ještě víc.

Nejprve je třeba určit, ve které rovině (rovinách) pacient/klient prokazuje úspěšnost pohybu. 3D Movement Analysis a Performance System (3DMAPS) je navržen tak, aby o tom efektivně a účinně rozhodl. Je tak určen “relativní“ úspěch klienta během globálních pohybů oběma směry ve všech třech rovinách pohybu. Jakmile pomocí 3DMAPS a dalších analytických pohybů zjistíme, kde náš klient prokazuje úspěch, STRATEGIE založené na PRINCIPECH nám poskytnou cestu k vytváření dalšího úspěchu.

3D princi

Tento článek můžete dočíst ZDARMA jako registrovaný uživatel MOVELAB

Přihlaste se Registrovat