Zlepšete golfovou techniku pomocí stimulujících vložek NABOSO

26.01.2021

Příprava na odpal, rozložení váhy na chodidlech... jen velmi málo sportů se může v oblasti jemnosti pohybových vzorů rovnat golfu. Vzhledem k nepatrnému přenášení váhy během přípravy na odpal může být zdokonalení tohoto pohybového vzoru velmi obtížné. Schopnost vysokého uvědomění si chodidla a vlastního těla jsou nezbytné k dosažení vrcholového výkonu.

V NABOSO TECHNOLOGY si ceníme tohoto konceptu chodidla a jeho uvědomění a proto jsme kolem nich vytvořili naši vložku. Abychom předvedli efektivitu našeho produktu pro golfisty, provedli jsme pilotní studii.
 

Naboso pro golf – pilotní studie

Nechali jsme 50 golfistů s různou úrovní dovedností vložit pár NABOSO ACTIVATION Insoles do jejich golfových bot a poté odehrát jednu hru, na jejímž konci jsme je požádali o vyplnění dotazníku, který se zaměřoval na jejich dojmy a zkušenosti.


Zjistili jsme následující:

Z padesáti golfistů 85% nikdy neslyšelo nebo nevyzkoušelo NABOSO vložky, takže toto pro ně byla zcela nová zkušenost a seznámení s našimi texturovanými produkty. To je dobře, protože nám to umožnilo získat upřímnou odezvu od nových zákazníků.

94% si všiml

Tento článek můžete dočíst ZDARMA jako registrovaný uživatel MOVELAB